امین زاده: منشور حقوق شهروندی فردا با حضور رییس جمهوری رونمایی می شود

رور دوشنبه مورخ 29 آذر ماه 95، (منشور حقوق شهروندی) با حضور رییس جمهور دکترحسن روحانی رونمایی خواهد شد. مسئول فنی مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی الهه رهنما آ قا ی دکترعلیزاده ومدیرداخلی مرکزخانم زهر

امین زاده: منشور حقوق شهروندی فردا با حضور رییس جمهوری رونمایی می شود

امین زاده: منشور حقوق شهروندی فردا با حضور رییس جمهوری رونمایی می شود

الهام امین زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: سه سال درباره این سند کار مطالعاتی بسیاری انجام شده و سعی کرده ایم فرهنگ شهروندی گفتمان قالب در کشور شود.

وی ادامه داد: در مورد این سند بین قوای سه گانه و اقشار مختلف مردم اشتراک دیدگاه وجود دارد و رییس جمهوری از سند نهایی رونمایی خواهند کرد و این سند به ملت ارائه خواهد شد.
به گفته امین زاده، در آیین رونمایی از سند منشور حقوق شهروندی، اقشار مختلف مردم، سازمان های مردم نهاد و حقوقدانان حضور خواهند داشت.

روابط عمومی معاونت حقوقی رییس جمهوری نیز اعلام کرد: رییس جمهوری در وفای به عهد و پیمانی که با مردم بسته است، منشور حقوق شهروندی را روز دوشنبه 29 آذر امضا خواهد کرد.
معاونت حقوقی رییس جمهوری افزود: رییس جمهوری در راستای حمایت از حقوق ملت که برای آن سوگند یاد کرده است، برای اجرای بخش مهمی از قانون اساسی که متضمن حقوق ملت است و با اعتقاد به کرامت و ارزش والای انسانی منشور حقوق شهروندی را امضا می کند.

امضا و رونمایی از منشور حقوق شهروندی با حضور مقامات، مسوولان و جمع بزرگی از حقوقدانان، وکلا، اساتید حقوق سراسر کشور و نیز جمعی از فعالان حوزه حقوق بشر و شهروندی انجام می شود.

 

رور دوشنبه  مورخ 29 آذر ماه 95، (منشور حقوق شهروندی) با حضور رییس جمهور دکترحسن روحانی رونمایی خواهد شد.

مسئول فنی مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی الهه رهنما
آ قا ی دکترعلیزاده ومدیرداخلی مرکزخانم زهراکلهردراین اجلاس،حضوردارند.